Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 368 příspěvků vloženo, 1038 editováno a 353 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Seifert, Johann

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Seifert Seifert
    Jméno:
    Given Name:
    Johann Johann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johann Seifert
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.06.1889 Wojtinell /
    14.06.1889 Wojtinell /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.11.1978 Schärding
    11.11.1978 Schärding
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124735#453751Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Seifert Seifert
    Jméno:
    Given Name:
    Johann Johann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johann Seifert
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.05.1911 Leutnant
    01.08.1914 Oberleutnant
    01.08.1917 Hauptmann
    29.09.1927 Major
    28.12.1935 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.06.1940 Generálmajor
    01.06.1942 Generálporučík
    01.05.1911 Leutnant
    01.08.1914 Oberleutnant
    01.08.1917 Hauptmann
    29.09.1927 Major
    28.12.1935 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.06.1940 Major General
    01.06.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda III

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 3rd Anti-Aircraft Artillery Brigade

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    08.02.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124735#453752Verze : 0
    MOD