Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 408 příspěvků vloženo, 1096 editováno a 371 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Putzier, Richard

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Putzier Putzier
    Jméno:
    Given Name:
    Richard Richard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Richard Putzier
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.02.1890 Zarnekow
    25.02.1890 Zarnekow
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.07.1979 Hamburk
    DD.MM.RRRR Hamburg
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124760#424535Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Putzier Putzier
    Jméno:
    Given Name:
    Richard Richard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Richard Putzier
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1912 Leutnant
    27.01.1916 Oberleutnant
    01.06.1922 Hauptmann
    01.02.1933 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    01.10.1937 Oberst
    01.02.1939 Generálmajor
    01.01.1941 Generálporučík
    01.07.1942 Generál letectva
    18.08.1912 Leutnant
    27.01.1916 Oberleutnant
    01.06.1922 Hauptmann
    01.02.1933 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    01.10.1937 Oberst
    01.02.1939 Major General
    01.01.1941 Lieutenant General
    01.07.1942 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1938-01.11.1938 Velitel : 3. letecká divize
    01.04.1937-31.01.1939 Velitel : Bombardovací eskadra 157
    01.11.1938-01.02.1939 Velitel : 22. letecká divize
    01.02.1939-28.09.1939 Velitel : 3. letecká divize
    DD.11.1939-DD.12.1939 Velitel : Bombardovací eskadra 27
    14.05.1940-21.01.1941 Velitel : 7. letecká divize
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa I
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Polní letecká župa XXVI

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1937-31.01.1939 Commander : 157th Bomber Wing
    01.08.1938-01.11.1938 Commander : 3rd Air Division
    01.11.1938-01.02.1939 Commander : 22nd Air Division
    01.02.1939-28.09.1939 Commander : 3rd Air Division
    DD.11.1939-DD.12.1939 Commander : 27th Bomber Wing
    14.05.1940-21.01.1941 Commander : 7th Air Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 26th Field Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1914
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.1914
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124760#424536Verze : 0
    MOD