Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 474 příspěvků vloženo, 1193 editováno a 745 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vierling, Albert

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Vierling Vierling
    Jméno:
    Given Name:
    Albert Albert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Albert Vierling
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.09.1887 Weiden
    30.09.1887 Weiden
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.04.1969 Gräfelfing
    09.04.1969 Gräfelfing
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124761#424538Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Vierling Vierling
    Jméno:
    Given Name:
    Albert Albert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Albert Vierling
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.06.1915 Leutnant
    19.05.1915 Oberleutnant
    28.05.1918 Hauptmann
    01.01.1934 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Generálmajor
    01.12.1940 Generálporučík
    01.06.1942 Generál letectva
    25.06.1915 Leutnant
    19.05.1915 Oberleutnant
    28.05.1918 Hauptmann
    01.01.1934 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Major General
    01.12.1940 Lieutenant General
    01.06.1942 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    17.11.1941-01.06.1942 Velitel : Letecká župa Rostov
    01.06.1942-01.04.1943 Velitel : Letecká župa Rostov
    01.04.1943-01.07.1944 Velitel : Polní letecká župa XXV
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa I

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    17.11.1941-01.06.1942 Commander : Air Region Rostov
    01.06.1942-01.04.1943 Commander : Air Region Rostov
    01.04.1943-01.07.1944 Commander : 25th Field Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124761#424539Verze : 0
    MOD