Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1234 editováno a 802 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pěchotní postavení Nádraží Civezzano

Railway Station Civezzano Infantry Position / Gewehrgalerie Bahnhof Civezzano

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Pěchotní postavení Nádraží Civezzano Railway Station Civezzano Infantry Position
    Originální název:
    Original Name:
    Gewehrgalerie Bahnhof Civezzano
    Další názvy:
    Other Names:
    Gewehrgalerie Selvatunnel
    Obec:
    Municipality:
    Civezzano Civezzano
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°04'52.91"N 11°10'36.86"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    stálé pěchotní postavení Permanent Infantry Position
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnost Trient - sekce III Fortress Trient - 3rd section
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1896
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1896
    Výzbroj:
    Armament:
    - -
    Posádka:
    Crew:
    0+11
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    neznámý unknown
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    "Willibald R. Rosner: Bestand K.u.k Geniedirektion Trient im Staatsarchiv von Trient (Trento 1995)
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124790#424595Verze : 0
    MOD