Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 500 příspěvků vloženo, 1243 editováno a 805 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Coeler, Joachim

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Coeler Coeler
    Jméno:
    Given Name:
    Joachim Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Joachim Coeler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.06.1891 Poznaň /
    01.06.1891 Poznaň /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.05.1955 Garmisch-Partenkirchen /
    14.05.1955 Garmisch-Partenkirchen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ IX. leteckého zboru Commanding General of IX. Flying-Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knights Cross.
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124799#424616Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Coeler Coeler
    Jméno:
    Given Name:
    Joachim Joachim
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Joachim Coeler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1915 Leutnant zur See
    25.12.1917 Oberleutnant zur See
    01.01.1924 Kapitänleutnant
    01.10.1931 Korvettenkapitän
    01.08.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    20.01.1939 Generálmajor
    19.07.1940 Generálporučík
    01.01.1942 Generál letectva
    16.11.1910 Leutnant
    22.03.1916 Oberleutnant
    01.10.1922 Hauptmann
    01.04.1935 Major
    01.04.1935 Oberstleutnant
    01.04.1937 Oberst
    20.01.1939 Major General
    19.07.1940 Lieutenant General
    01.01.1942 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.02.1940-DD.11.1940 Velitel : 9. letecká divize
    30.04.1943-29.08.1944 Velitel : XIV. letecký sbor
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : IX. letecký sbor

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.02.1940-DD.11.1940 Commander : 9th Air Division
    30.04.1943-29.08.1944 Commander : XIV Air Corps
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : IX Air Corps

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124799#424619Verze : 0
    MOD