Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1238 editováno a 804 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Danckelmann, Heinrich

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Danckelmann Danckelmann
    Jméno:
    Given Name:
    Heinrich Heinrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinrich Danckelmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.08.1887 Hardenhausen /
    02.08.1887 Hardenhausen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.10.1947 Belgrade /
    20.10.1947 Belgrade /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Vojenský veliteľ Srbska. Military-Commander Serbia.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124801#424623Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Danckelmann Danckelmann
    Jméno:
    Given Name:
    Heinrich Heinrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinrich Danckelmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1907 Leutnant
    24.12.1914 Oberleutnant
    18.08.1916 Rittmeister
    01.10.1929 Major
    01.02.1932 Oberstleutnant
    01.05.1932 Oberst
    01.01.1938 Generálmajor
    01.10.1939 Generálporučík
    01.04.1941 Generál letectva
    27.01.1907 Leutnant
    24.12.1914 Oberleutnant
    18.08.1916 Rittmeister
    01.10.1929 Major
    01.02.1932 Oberstleutnant
    01.05.1932 Oberst
    01.01.1938 Major General
    01.10.1939 Lieutenant General
    01.04.1941 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    28.07.1941-16.09.1941 Velitel : Velitelství Srbsko
    01.04.1934-DD.MM.RRRR Náčelník štábu : Letecký okruh III
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa VIII

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1934-DD.MM.RRRR Chief of Staff : III Air District
    28.07.1941-16.09.1941 Commander : Command Serbia
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 8th Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124801#424624Verze : 0
    MOD