Doerstling, Egon

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 549 příspěvků vloženo, 2288 editováno a 1539 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Doerstling, Egon

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Doerstling Doerstling
    Jméno:
    Given Name:
    Egon Egon
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Egon Doerstling
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.01.1890 Chemnitz /
    28.01.1890 Chemnitz /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.11.1965 Garmisch-Partenkirchen /
    09.11.1965 Garmisch-Partenkirchen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ Leteckej župy XVIII., Viedeň Commanding General and Commander in Air-Region XVIII, Vienna
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124816#424656Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Doerstling Doerstling
    Jméno:
    Given Name:
    Egon Egon
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Egon Doerstling
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1911 Leutnant
    15.07.1915 Oberleutnant
    20.09.1918 Hauptmann
    01.04.1931 Major
    01.04.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Generálmajor
    01.09.1943 Generálporučík
    01.03.1945 Generál letectva
    22.03.1911 Leutnant
    15.07.1915 Oberleutnant
    20.09.1918 Hauptmann
    01.04.1931 Major
    01.04.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Major General
    01.09.1943 Lieutenant General
    01.03.1945 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1937-01.07.1938 Velitel : Bombardovací eskadra 253
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa Holandsko
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa XVII

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1937-01.07.1938 Commander : 253rd Bomber Wing
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Air Region Holland
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 17th Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124816#424661Verze : 0
    MOD