Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 537 příspěvků vloženo, 1314 editováno a 843 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Buco di Vela

Straßensperre Buco di Vela

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Buco di Vela Fort Buco di Vela
    Originální název:
    Original Name:
    Straßensperre Buco di Vela
    Další názvy:
    Other Names:
    Forte Bus de Vela
    Obec:
    Municipality:
    Trento Trento
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°05'00.98"N 11°04'16.81"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnost Trient - sekce V Fortress Trient - 5th section
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1860
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1861
    Výzbroj:
    Armament:
    3x 9cm kanon M-4
    2x 9cm kanon M-75/96
    3x 9cm Cannon M-4
    2x 9cm Cannon M-75/96
    Posádka:
    Crew:
    1+55
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Willibald R. Rosner: Bestand K.u.k Geniedirektion Trient im Staatsarchiv von Trient (Trento 1995)
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124832#424688Verze : 0
    MOD