Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 334 příspěvků vloženo, 1059 editováno a 347 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fischer, Veit

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Veit Veit
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Veit Fischer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.05.1890 Landshut /
    18.05.1890 Landshut /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    30.10.1966 Prien /
    30.10.1966 Prien /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ Leteckého regiónu XXVII, Minsk Commanding General and Commander in Air-Region XXVII, Minsk
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124849#424721Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Veit Veit
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Veit Fischer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    07.03.1912 Leutnant
    09.07.1915 Oberleutnant
    22.08.1919 Hauptmann
    DD.MM.1920 Polizei-Hauptmann
    DD.MM.1933 Polizei-Major
    01.01.1935 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Generálmajor
    01.12.1940 Generálporučík
    01.06.1942 Generál letectva
    07.03.1912 Leutnant
    09.07.1915 Oberleutnant
    22.08.1919 Hauptmann
    DD.MM.1920 Polizei-Hauptmann
    DD.MM.1933 Polizei-Major
    01.01.1935 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.01.1939 Major General
    01.12.1940 Lieutenant General
    01.06.1942 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    23.10.1941-01.06.1942 Velitel : Letecká župa Moskva
    01.06.1942-24.02.1943 Velitel : Letecká župa Moskva
    01.04.1943-01.08.1944 Velitel : Polní letecká župa XXVII
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa VII
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa VIII
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Štáb letecké župy ke zvláštnému použití 1

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    23.10.1941-01.06.1942 Commander : Air Region Moscow
    01.06.1942-24.02.1943 Commander : Air Region Moscow
    01.04.1943-01.08.1944 Commander : 27th Field Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 7th Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 8th Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Special Purpose Air Region Staff

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124849#424723Verze : 0
    MOD