Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 404 příspěvků vloženo, 1089 editováno a 369 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fütterer, Kuno Heribert

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fütterer Fütterer
    Jméno:
    Given Name:
    Kuno Heribert Kuno Heribert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kuno Heribert Fütterer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.04.1894 Hettstedt /
    02.04.1894 Hettstedt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.08.1963 Mníchov /
    24.08.1963 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ Leteckej oblasti XV., Čechy a Morava Commanding General and Commander in Air-Region XV, Bohemia and Moravia
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124851#424731Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fütterer Fütterer
    Jméno:
    Given Name:
    Kuno Heribert Kuno Heribert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kuno Heribert Fütterer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1914 Leutnant
    01.02.1924 Oberleutnant
    01.01.1929 Hauptmann
    01.10.1934 Major
    01.10.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.11.1941 Generálmajor
    01.11.1943 Generálporučík
    20.04.1945 Generál letectva
    22.03.1914 Leutnant
    01.02.1924 Oberleutnant
    01.01.1929 Hauptmann
    01.10.1934 Major
    01.10.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.11.1941 Major General
    01.11.1943 Lieutenant General
    20.04.1945 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1937-01.04.1938 Velitel : II. skupina Bombardovací eskadry 157
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Velící generál německého letectva v Maďarsku
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa XV

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1937-01.04.1938 Commander : 2nd Group of the 157th Bomber Wing
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Commanding General of the German Air Force in Hungary
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 15th Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124851#424732Verze : 0
    MOD