Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1238 editováno a 804 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kreipe, Werner

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kreipe Kreipe
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Kreipe
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.04.1904 Hannover /
    12.04.1904 Hannover /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.09.1967 Badenweiler /
    07.09.1967 Badenweiler /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Veliteľ leteckej vojnovej akadémie. Commander of the Air War Academy.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124918#424897Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kreipe Kreipe
    Jméno:
    Given Name:
    Werner Werner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Werner Kreipe
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1925 Leutnant
    01.09.1928 Oberleutnant
    01.10.1934 Hauptmann
    01.04.1937 Major
    01.11.1940 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.03.1943 Generálmajor
    01.07.1944 Generálporučík
    01.09.1944 Generál letectva
    01.12.1925 Leutnant
    01.09.1928 Oberleutnant
    01.10.1934 Hauptmann
    01.04.1937 Major
    01.11.1940 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.03.1943 Major General
    01.07.1944 Lieutenant General
    01.09.1944 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1939-04.12.1939 Velitel : Průzkumná skupina 122
    08.11.1941-26.08.1942 Náčelník štábu : I. letecký sbor
    01.06.1942-DD.08.1942 Náčelník štábu : Velitelství letectva Východ
    26.08.1942-25.10.1942 Náčelník štábu : Velitelství letectva Don
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Velící generál pro letecký výcvik

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1939-04.12.1939 Commander : 122nd Reconnaissance Group
    08.11.1941-26.08.1942 Chief of Staff : I Air Corps
    01.06.1942-DD.08.1942 Chief of Staff : Air Force Command East
    26.08.1942-25.10.1942 Chief of Staff : Air Force Command Don
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Commanding General of Air Training

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124918#424899Verze : 0
    MOD