Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 474 příspěvků vloženo, 1193 editováno a 745 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kühl, Bernhard

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kühl Kühl
    Jméno:
    Given Name:
    Bernhard Bernhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bernhard Kühl
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.05.1886 Memel /
    25.05.1886 Memel /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.02.1946 Sachsenhausen (POW Camp) /
    22.02.1946 Sachsenhausen (POW Camp) /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    generálny inšpektor letectva General-Inspector of the Luftwaffe
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124919#424900Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kühl Kühl
    Jméno:
    Given Name:
    Bernhard Bernhard
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bernhard Kühl
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1906 Leutnant
    16.06.1913 Oberleutnant
    27.01.1915 Hauptmann
    01.04.1927 Major
    01.10.1931 Oberstleutnant
    01.04.1934 Oberst
    01.04.1936 Generálmajor
    01.02.1938 Generálporučík
    01.04.1939 Generál letectva
    27.01.1906 Leutnant
    16.06.1913 Oberleutnant
    27.01.1915 Hauptmann
    01.04.1927 Major
    01.10.1931 Oberstleutnant
    01.04.1934 Oberst
    01.04.1936 Major General
    01.02.1938 Lieutenant General
    01.04.1939 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    03.06.1940-20.09.1940 Velitel : X. letecký sbor

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    03.06.1940-20.09.1940 Commander : X Air Corps

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124919#424901Verze : 0
    MOD