Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 334 příspěvků vloženo, 1058 editováno a 344 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kwangdžu, Letecká základna Kwangdžu [1968- ]

Kwangju Air Base / Gwangju Air Base

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Letecká základna Kwangdžu Kwangju Air Base
    Originální název:
    Original Name:
    Kwangju Air Base
    Další názvy:
    Other Names:
    30.06.1957-11.06.1963 Kwangju Auxiliary Airfield
    12.06.1963-25.12.1968 Kwangju Liaison Annex
    Obec:
    Municipality:
    Kwangdžu Kwangju
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    35°07'35.00"N 126°48'32.00"E
    Vznik:
    Established:
    26.12.1968 premenovaním
    26.12.1968 renamed
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fletcher, Harry R.: Air Force Bases vol. II - Air Bases Outside the United States of America; Center for Air Force History 1984


    www.globalsecurity.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125000#425008Verze : 0
    MOD