Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1632 editováno a 335 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vtáčkovce

okr. Košice-okolie

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Vtáčkovce Vtackovce
    Originální název:
    Original Name:
    Vtáčkovce
    Další názvy:
    Other Names:
    (1427) Pathay, (1496) Pathaczko, (1773) Ptaczkowcze, (1786) Patačkowce, (1808) Ptáčkowce,
    (1851) Patacskó, (1903) Ptáčkovce, (1906) Ptačkouce, (1920) Ptáčkovce, (1948) Vtáčkovce; maďarsky Patacskő.
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Košice-okolie Košice-okolie District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°50'29.51"N 21°22'46.77"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1427
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk ; www.vtackovce.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125077#425105Verze : 0
    MOD