Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 356 příspěvků vloženo, 1513 editováno a 343 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Siburg, Hans

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Siburg Siburg
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Siburg
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.06.1893 Saarburg /
    24.06.1893 Saarburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.02.1976 Lüneburg /
    27.02.1976 Lüneburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ Leteckej oblasti Holandsko Commanding General and Commander in Air-Region Holland
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125188#425314Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Siburg Siburg
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Siburg
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1915 Leutnant zur See
    25.12.1917 Oberleutnant zur See
    01.05.1922 Kapitänleutnant
    01.07.1930 Korvettenkapitän
    01.04.1934 Flieger-Vizekommodore
    01.03.1935 Oberstleutnant
    16.03.1936 Oberst
    01.01.1939 Generálmajor
    01.11.1940 Generálporučík
    01.04.1942 Generál letectva
    22.03.1915 Leutnant zur See
    25.12.1917 Oberleutnant zur See
    01.05.1922 Kapitänleutnant
    01.07.1930 Korvettenkapitän
    01.04.1934 Flieger-Vizekommodore
    01.03.1935 Oberstleutnant
    16.03.1936 Oberst
    01.01.1939 Major General
    01.11.1940 Lieutenant General
    01.04.1942 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.11.1938-01.05.1939 Velitel : Bombardovací eskadra 257
    01.05.1939-DD.09.1939 Velitel : Bombardovací eskadra 26
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Náčelník štábu : Letecký okruh VII
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa Holandsko

    Ručně vyplněné položky:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Automatically linked items:
    01.11.1938-01.05.1939 Commander : 257th Bomber Wing
    01.05.1939-DD.09.1939 Commander : 26th Bomber Wing
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Chief of Staff : VII Air District
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Air Region Holland

    Manually added items:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125188#425318Verze : 0
    MOD