Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 351 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 275 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

121. tanková brigáda [1941-1943]

121-я танковая бригада имени Наркомата среднего машиностроения

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    121. tanková brigáda -
    Originální název:
    Original Name:
    121-я танковая бригада имени Наркомата среднего машиностроения
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.08.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    63. tanková brigáda -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    07.02.1943
    Nástupce:
    Successor:
    27. gardová tanková brigáda -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:


    Dislokace:
    Deployed:


    Velitel:
    Commander:
    01.08.1941-15.07.1942 Radkevič, Nikolaj Nikolajevič (Polkovnik / Полковник)
    16.07.1942-07.02.1943 Nevžinskij, Michail Vasiljevič (Podpolkovnik / Подполковник)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    26.08.1941-03.01.1942 121. tankový pluk

    Ručně vyplněné položky:
    26.08.1941-03.01.1942 121. tankový pluk
    Automatically linked items:
    26.08.1941-03.01.1942 -

    Manually added items:

    Čestný název:
    Honorary Name:


    Vyznamenání:
    Decorations:

    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://tankfront.ru/ussr/tbr/tbr121.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125288#425583Verze : 0
    Avatar
    Politický komisár stojaci na ľahkom tanku T-60 burcuje vojakov 121. tankovej brigády krátko pred začiatkom útoku, máj 1942.


    zdroj: http://histomil.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125288#536603Verze : 1
    MOD