Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 335 příspěvků vloženo, 1446 editováno a 322 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ruggera, Camillo

generál protilietadlových jednotiek

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ruggera Ruggera
    Jméno:
    Given Name:
    Camillo Camillo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Camillo Ruggera
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál protiletadlových jednotek General of the Anti-Aircraft Troops
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.08.1885 Predazzo /
    27.08.1885 Predazzo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.06.1947 Hof /
    29.06.1947 Hof /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125297#425601Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ruggera Ruggera
    Jméno:
    Given Name:
    Camillo Camillo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Camillo Ruggera
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1905 leutnant
    01.11.1911 Oberleutnant
    01.01.1915 Hauptmann
    01.01.1920 Major
    01.01.1921 Oberstleutnant
    26.03.1928 Oberst
    01.04.1938 Generálmajor
    01.11.1939 Generálporučík
    01.12.1940 Generál protiletadlových jednotek
    01.11.1905 leutnant
    01.11.1911 Oberleutnant
    01.01.1915 Hauptmann
    01.01.1920 Major
    01.01.1921 Oberstleutnant
    26.03.1928 Oberst
    01.04.1938 Major General
    01.11.1939 General of the Anti-Aircraft Troops
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa II

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 2nd Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125297#425602Verze : 0
    MOD