Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

503. pěší prapor [1925-1928]

503rd Infantry Battalion

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    503. pěší prapor 503rd Infantry Battalion
    Originální název:
    Original Name:
    503rd Infantry Battalion
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    DD.09.1925
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Datum zániku:
    Disbanded:
    05.09.1928
    Nástupce:
    Successor:
    303. prapor vojenské policie 303rd Military Police Battalion
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.09.1925-05.09.1928 3. sborová oblast DD.09.1925-05.09.1928 Third Corps Area
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.09.1925-05.09.1928 Pittsburgh, Pennsylvania
    Velitel:
    Commander:
    DD.09.1925-29.03.1926 Richards, John V. (Lieutenant Colonel)
    29.03.1926-11.06.1926 Foote, Baldwin W. (Captain)
    11.06.1926-13.01.1927 Hopkins, Johns (Captain)
    13.01.1927-05.09.1928 Furbershaw, Arthur W. (Major)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010.

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125384#425739Verze : 0
    MOD