Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 351 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 275 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

531. pěší prapor [1926-1928]

531st Infantry Battalion

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    531. pěší prapor 531st Infantry Battalion
    Originální název:
    Original Name:
    531st Infantry Battalion
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.01.1926
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Datum zániku:
    Disbanded:
    05.09.1928
    Nástupce:
    Successor:
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    25.01.1926-05.09.1928 6. sborová oblast 25.01.1926-05.09.1928 Sixth Corps Area
    Dislokace:
    Deployed:
    25.01.1926-05.09.1928 Vandalia, Illinois
    Velitel:
    Commander:
    25.01.1926-17.04.1926 Stout, Curt H. (2nd Lieutenant)
    17.04.1926-22.09.1927 Woodward Jr., Jabish W. (Major)
    22.09.1927-26.02.1928 McDonald, Arthur R. (Major)
    26.02.1928-05.09.1928 McIntyre, Joseph H. (Major)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010.

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125408#425763Verze : 0
    MOD