Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 356 příspěvků vloženo, 1509 editováno a 343 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hel

Hel

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hel Hel
    Originální název:
    Original Name:
    Hel
    Další názvy:
    Other Names:
    Hela
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    00°00'00.00"N 00°00'00.00"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    -
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    DD.01.1945 DD.03.1945 18. ponorková flotila
    18th Submarine Flotilla
    DD.MM.1945 08.05.1945 Admiralát východní Baltské moře
    Admiral Eastern Baltic Sea
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Přístavní kapitanát Hela
    Hela Harbor Captain
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/125920#427341Verze : 0
    MOD