Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1611 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Brabec, Antonín

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brabec Brabec
    Jméno:
    Given Name:
    Antonín Antonín
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Antonín Brabec
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálplukovník Colonel General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    PhDr.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.01.1928 Stranný /
    27.01.1928 Stranný /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.11.1984 Praha / 25.1.1984 Prague /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Hlavní politická správa, náčelník
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Olomouc, fond Osobní spisy vojáků z povolání
    Vojenský ústřední archiv Praha, fotoarchiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/126050#427749Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brabec Brabec
    Jméno:
    Given Name:
    Antonín Antonín
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Antonín Brabec
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1958-DD.MM.1961 Vojenská politická akademie
    DD.MM.1967-DD.MM.1969 Vojenská akademie K.J.Vorošilova, Moskva
    DD.MM.1958-DD.MM.1961 Vojenská politická akademie
    DD.MM.1967-DD.MM.1969 Vojenská akademie K.J.Vorošilova, Moskva
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    17.10.1953 major
    01.05.1957 podplukovník
    01.05.1965 plukovník
    01.05.1970 generálmajor
    01.05.1975 generálporučík
    01.05.1980 generálplukovník
    17.10.1953 Major
    01.05.1957 Lieutenant Colonel
    01.05.1965 Colonel
    01.05.1970 Major General
    01.05.1975 Lieutenant General
    01.05.1980 Colonel General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.02.1976-DD.04.1977 Velitel : Velitelství vojsk civilní obrany
    DD.04.1977-01.05.1980 Velitel : Hlavní politická správa
    01.05.1980-25.11.1984 Velitel : Hlavní politická správa

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.02.1976-DD.04.1977 Commander : Civil Defence Command
    DD.04.1977-01.05.1980 Commander : Main Political Department
    01.05.1980-25.11.1984 Commander : Main Political Department

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Olomouc, fond Osobní spisy vojáků z povolání
    Vojenský ústřední archiv Praha, fotoarchiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/126050#561540Verze : 0
    MOD