Hattori, Gjótaró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hattori, Gjótaró

Gyotaro Hattori / 服部暁太郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hattori Hattori
    Jméno:
    Given Name:
    Gjótaró Gyōtarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    服部暁太郎 / はっとり・ぎょうたろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.03.1892 ?, prefektura Hjógo /
    22.03.1892 ?, Hyogo Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.08.1944 Chej Che /
    12.08.1944 Heihe /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 1. divize
    náčelník štábu: 7. divize
    Commander: 1st Division
    Chief of Staff 7th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www45160u.sakura.ne.jp/DB/服部暁太郎
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/126119#427980Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hattori Hattori
    Jméno:
    Given Name:
    Gjótaró Gyōtarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    服部暁太郎 / はっとり・ぎょうたろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akadémia
    12.07.1920-29.11.1923 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Military Academy
    12.07.1920-29.11.1923 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.12.1912 podporučík
    07.03.1936 plukovník
    09.03.1939 generálmajor
    15.10.1941 generálporučík
    24.12.1912 Second Lieutenant
    07.03.1936 Colonel
    09.03.1939 Major General
    15.10.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.11.1937-30.01.1939 Náčelník štábu : 7. divize


    07.03.1936-01.11.1937 velitel 18. ženijného pluku
    01.11.1937-30.01.1939 náčelník štábu 7. divízie
    30.01.1939-01.10.1940 pridelený k inšpektoriátu ženistov
    01.10.1940-19.09.1941 velitel 2. polného železničného velitelstva
    19.09.1941-10.01.1942 velitel 2. železničnej inšpekcie
    10.01.1942-15.04.1942 velitel železničného velitelstva Južnej armády
    15.04.1942-01.03.1944 Superintendant ženistov
    01.03.1944-03.08.1944 velitel 1. divízie
    03.08.1944-12.08.1944 pridelený ku Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
    01.11.1937-30.01.1939 Chief of Staff : 7th Division


    07.03.1936-01.11.1937 18th Engineers Regiment Commander
    01.11.1937-30.01.1939 Chief of Staff 7th Division
    30.01.1939-01.10.1940 Attached to Inspectorate of Engineers
    01.10.1940-19.09.1941 2nd Field Railroad Command Commander
    19.09.1941-10.01.1942 2nd Railroad Inspection Commander
    10.01.1942-15.04.1942 Commanding Officer Southern Army Railroad Command
    15.04.1942-01.03.1944 Superintendant of Engineers
    01.03.1944-03.08.1944 1st Division Commander
    03.08.1944-12.08.1944 Attached to the Inspector-General of Military Training
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Řád Zlatého luňáka 3. třídy
    Order of Golden Kite 3rd Class
    功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www45160u.sakura.ne.jp/DB/服部暁太郎
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/126119#427983Verze : 1
    MOD