Büchs, Walter

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 397 příspěvků vloženo, 1997 editováno a 3123 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Büchs, Walter

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Büchs Büchs
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Büchs
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.11.1881 Koźle
    09.11.1881 Cosel
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.07.1970 Hannover
    23.07.1970 Hannover
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 30. pěší divize Commander of the 3Oth Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/yGkh0
    http://goo.gl/pp7gl
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128839#434776Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Büchs Büchs
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Büchs
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1903 poručík
    27.01.1911 nadporučík
    08.10.1914 kapitán
    01.02.1925 major
    01.02.1930 podplukovník
    01.10.1932 plukovník
    01.09.1935 Generálmajor


    01.08.1941 Generálporučík


    27.01.1903 Leutnant
    27.01.1911 Oberleutnant
    08.10.1914 Hauptmann
    01.02.1925 Major
    01.02.1930 Oberstleutnant
    01.10.1932 Oberst
    01.09.1935 Major General


    01.08.1941 Lieutenant General


    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.11.1940-05.01.1941 Velitel : 30. pěší divize
    01.09.1939-16.01.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 22
    16.01.1942-01.02.1942 Velitel : Vyšší dělostřelecké velitelství 307

    Ručně vyplněné položky:
    DD.11.1940-05.01.1941 velitel: 30.pěší divize
    Automatically linked items:
    01.09.1939-16.01.1942 Commander : 22nd Artillery Command
    DD.11.1940-05.01.1941 Commander : 30th Infantry Division
    16.01.1942-01.02.1942 Commander : 307th Higher Artillery Command

    Manually added items:
    DD.11.1940-05.01.1941 Commander of the 30th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/yGkh0
    http://goo.gl/pp7gl
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128839#434778Verze : 0
    MOD