Jamamura, Haruo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 410 příspěvků vloženo, 1150 editováno a 454 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Jamamura, Haruo

Haruo Yamamura / 山村治雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jamamura Yamamura
    Jméno:
    Given Name:
    Haruo Haruo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    山村治雄 / やまむら・はるお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Saga /
    DD.MM.RRRR ? Saga Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 13. samostatná smíšená brigáda
    velitel: 2. náhradní divize
    velitel: 116. pěší pluk
    Commander: 13th Independent Composite Brigade
    Commander: 2nd Depot Division
    Commander: 116th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128939#435026Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jamamura Yamamura
    Jméno:
    Given Name:
    Haruo Haruo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    山村治雄 / やまむら・はるお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-05.05.1912 vojenská akadémia
    14.12.1921-29.11.1924 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-05.05.1912 Military Academy
    14.12.1921-29.11.1924 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.12.1912 podporučík
    02.08.1938 plukovník
    DD.MM.RRRR generálmajor
    24.12.1912 Second Lieutenant
    02.08.1938 Colonel
    DD.MM.RRRR Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.03.1938-09.03.1939 Náčelník štábu : 5. samostatná smíšená brigáda
    28.09.1940-06.11.1941 Velitel : 13. samostatná smíšená brigáda



    01.03.1938-09.03.1939 náčelník štábu 5. samostatnej zmiešanej brigády
    09.03.1939-26.10.1939 velitel 116. pešieho pluku
    26.10.1940-28.09.1940 velitel 2. náhradnej divízie
    28.09.1940-06.11.1941 velitel 13. nezávislej zmiešanej brigády, Čína
    06.11.1941-02.08.1943 velitel 7. nezávislej posádkovej jednotky
    02.08.1943-DD.MM.1943 Rezerva
    DD.MM.1943-DD.MM.RRRR Výslužba
    01.03.1938-09.03.1939 Chief of Staff : 5th Independent Mixed Brigade
    28.09.1940-06.11.1941 Commander : 13th Independent Composite Brigade


    01.03.1938-09.03.1939 5th Independent Mixed Brigade Chief of Staff
    09.03.1939-26.10.1939 116th Infantry Regiment Commander
    26.10.1940-28.09.1940 2nd Depot Division Commander
    28.09.1940-06.11.1941 13th Indipendent Mixed Brigade Commander, China
    06.11.1941-02.08.1943 7th Indipendent Garrisson Unit Commander
    02.08.1943-DD.MM.1943 Reserve
    DD.MM.1943-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128939#435027Verze : 0
    MOD