Leyen, Ludwig von der

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 634 příspěvků vloženo, 2505 editováno a 330 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Leyen, Ludwig von der

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von der Leyen von der Leyen
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Ludwig
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig von der Leyen
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.08.1885 Berlín
    17.08.1885 Berlin
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.02.1967 Malente
    03.02.1967 Malente
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 12. pěší divize Commander of the 12th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128943#435032Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von der Leyenvon der Leyen
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Ludwig
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig von der Leyen
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1905 poručík
    27.01.1913 nadporučík
    24.12.1914 kapitán
    01.02.1927 major
    01.04.1931 podplukovník
    01.10.1933 plukovník
    01.10.1936 Generálmajor
    01.06.1938 Generálporučík
    27.01.1905 Leutnant
    27.01.1913 Oberleutnant
    24.12.1914 Hauptmann
    01.02.1927 Major
    01.04.1931 Oberstleutnant
    01.10.1933 Oberst
    01.10.1936 Major General
    01.06.1938 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.04.1938-10.03.1940 Velitel : 12. pěší divize


    01.04.1938-01.04.1940 velitel: 12. pěší divize
    01.04.1938-10.03.1940 Commander : 12th Infantry Division


    01.04.1938-01.04.1940 Commander of the 12th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/128943#435033Verze : 0
    MOD