Dethleffsen, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 381 příspěvků vloženo, 1248 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dethleffsen, Erich

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dethleffsen Dethleffsen
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Dethleffsen
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.08.1904 Kiel /
    02.08.1904 Kiel /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    04.07.1980 Mnichov /
    04.07.1980 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu 4. armády Chieff of staff of 4th Army.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knight's Cross.
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129019#435202Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dethleffsen Dethleffsen
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Dethleffsen
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1927 Leutnant
    01.01.1931 Oberleutnant
    01.05.1935 Hauptmann
    01.10.1940 Major
    01.04.1942 Oberstleutnant
    01.03.1943 Oberst
    09.11.1944 Generálmajor
    01.12.1927 Leutnant
    01.01.1931 Oberleutnant
    01.05.1935 Hauptmann
    01.10.1940 Major
    01.04.1942 Oberstleutnant
    01.03.1943 Oberst
    09.11.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    05.05.1944-20.07.1944 Náčelník štábu : 4. armáda
    15.08.1944-15.02.1945 Náčelník štábu : 4. armáda
    28.04.1945-08.05.1945 Náčelník štábu : Skupina armád Visla
    05.05.1944-20.07.1944 Chief of Staff : 4th Army
    15.08.1944-15.02.1945 Chief of Staff : 4th Army
    28.04.1945-08.05.1945 Chief of Staff : Army Group Vistula
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.05.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    23.12.1943
    Rytířský kříž Železného kříže s dubovou ratolesti
    Knight's Cross with Oak Leaves
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes mit Eichenlaub
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129019#435203Verze : 0
    MOD