Schwantes, Günther

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 378 příspěvků vloženo, 1228 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schwantes, Günther

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schwantes Schwantes
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Guenther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther Schwantes
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.10.1881 Kołobrzeg
    15.10.1881 Kolberg
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.08.1942 Gläsen
    11.08.1942 Gläsen
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 19. pěší divize Commander of the 19th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129056#435325Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schwantes Schwantes
    Jméno:
    Given Name:
    Günther Guenther
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Günther Schwantes
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    01.10.1908-DD.MM.1911 Válečná akademie
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.05.1901 poručík
    DD.MM.RRRR nadporučík
    02.08.1914 kapitán
    DD.05.1919 major
    01.02.1928 podplukovník
    01.02.1931 plukovník
    01.10.1933 Generálmajor
    01.06.1938 Generálporučík
    18.05.1901 Leutnant
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    02.08.1914 Hauptmann
    DD.05.1919 Major
    01.02.1928 Oberstleutnant
    01.02.1931 Oberst
    01.10.1933 Major General
    01.06.1938 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.03.1938-01.02.1940 Velitel : 19. pěší divize
    01.03.1938-01.02.1940 Commander : 19th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129056#435326Verze : 0
    MOD