Knüppel, Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 387 příspěvků vloženo, 2028 editováno a 2795 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Knüppel, Wilhelm

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Knüppel Knüppel
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Knüppel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.11.1902 Succow at the Ihne
    12.11.1902 Succow at the Ihne
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    26.09.1968 Koblenz /
    26.09.1968 Koblenz /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Náčelník štábu 4. tankovej armády. Chieff of Staff 4th Tank Army.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129130#435479Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Knüppel Knüppel
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Knüppel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1925 Leutnant
    01.08.1928 Oberleutnant
    01.09.1934 Hauptmann
    01.04.1940 Major
    01.03.1942 Oberstleutnant
    01.01.1943 Oberst
    01.05.1945 Generálmajor
    01.12.1925 Leutnant
    01.08.1928 Oberleutnant
    01.09.1934 Hauptmann
    01.04.1940 Major
    01.03.1942 Oberstleutnant
    01.01.1943 Oberst
    01.05.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.01.1944-31.12.1944 Náčelník štábu : XXXVIII. armádní sbor
    25.01.1945-08.05.1945 Náčelník štábu : 4. tanková armáda

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.01.1944-31.12.1944 Chief of Staff : XXXVIII Army Corps
    25.01.1945-08.05.1945 Chief of Staff : 4th Tank Army

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    15.12.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129130#435480Verze : 0
    MOD