Bremer, Friedrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Bremer, Friedrich

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bremer Bremer
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Friedrich
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.06.1886 Göttingen
    19.06.1886 Göttingen
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.03.1945 Göttingen
    22.03.1945 Göttingen
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 34. pěší divize Commander of the 34nd Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.reocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129195#435638Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bremer Bremer
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Friedrich
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1906 poručík
    18.04.1913 nadporučík
    27.01.1915 kapitán
    01.03.1927 major
    01.06.1931 podplukovník
    01.01.1934 plukovník
    01.01.1937 Generálmajor
    01.10.1938 Generálporučík
    27.01.1906 Leutnant
    18.04.1913 Oberleutnant
    27.01.1915 Hauptmann
    01.03.1927 Major
    01.06.1931 Oberstleutnant
    01.01.1934 Oberst
    01.01.1937 Major General
    01.10.1938 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    07.03.1936-28.02.1938 Velitel : Dělostřelecké velitelství 3
    01.03.1938-19.07.1939 Velitel : 34. pěší divize
    07.03.1936-28.02.1938 Commander : 3rd Artillery Command
    01.03.1938-19.07.1939 Commander : 34th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.reocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129195#435640Verze : 0
    MOD