Hünten, Maximilian

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 609 příspěvků vloženo, 2592 editováno a 293 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hünten, Maximilian

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hünten Huenten
    Jméno:
    Given Name:
    Maximilian Maximilian
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Maximilian Hünten
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.09.1894 Bonn
    03.09.1894 Bonn
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    26.02.1965 Bonn
    26.02.1965 Bonn
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 39. pěší divize Commander of the 39th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/KICSK
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129234#435765Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hünten Huenten
    Jméno:
    Given Name:
    Maximilian Maximilian
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Maximilian Hünten
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.05.1916 poručík
    28.10.1919 nadporučík (policie)
    13.07.1921 kapitán (policie)
    23.03.1932 major (policie)
    16.03.1936 major
    01.08.1937 podplukovník
    01.07.1940 plukovník
    01.01.1944 Generálmajor

    18.05.1916 Leutnant
    28.10.1919 Oberleutnant der Polizei
    13.07.1921 Hauptmann der Polizei
    23.03.1932 Major der Polizei
    16.03.1936 Major
    01.08.1937 Oberstleutnant
    01.07.1940 Oberst
    01.01.1944 Major General

    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.05.1943-03.09.1943 Velitel : 39. pěší divize
    15.05.1943-03.09.1943 Commander : 39th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.05.1943
    - Armádní spona cti
    Army Honour Roll Clasp
    Ehrenblattspange des Heeres
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129234#435767Verze : 0
    MOD