Schwedlerova skupina [1941-1941]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schwedlerova skupina [1941-1941]

Group von Schwedler / Gruppe von Schwedler

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Schwedlerova skupina Group von Schwedler
    Originální název:
    Original Name:
    Gruppe von Schwedler
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    DD.08.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    IV. armádní sbor IV Army Corps
    Datum zániku:
    Disbanded:
    DD.08.1941
    Nástupce:
    Successor:
    IV. armádní sbor IV Army Corps
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.08.1941-DD.08.1941 17. armáda
    DD.08.1941-DD.08.1941 17th Army
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

    Velitel:
    Commander:
    DD.08.1941-DD.08.1941 Schwedler, Viktor von (General der Infanterie)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.08.1941-DD.08.1941 Beutler, Otto (Oberst)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    04.08.1941-14.08.1941 9. pěší divize
    05.08.1941-13.08.1941 68. pěší divize
    10.08.1941-25.08.1941 LV. armádní sbor
    DD.08.1941-DD.08.1941 94. pěší divize
    01.09.1941-14.09.1941 24. pěší divize
    04.08.1941-14.08.1941 9th Infantry Division
    05.08.1941-13.08.1941 68th Infantry Division
    10.08.1941-25.08.1941 LV Army Corps
    DD.08.1941-DD.08.1941 94th Infantry Division
    01.09.1941-14.09.1941 24th Infantry Division
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/ ; http://www.axishistory.com/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129370#436102Verze : 0
    MOD