Arnold, Walter E.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 428 příspěvků vloženo, 1554 editováno a 350 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Arnold, Walter E.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Arnold Arnold
    Jméno:
    Given Name:
    Walter E. Walter E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter E. Arnold
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129625#436659Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Arnold Arnold
    Jméno:
    Given Name:
    Walter E. Walter E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter E. Arnold
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    24.12.1947-07.06.1948 Velitel : 22. bombardovací skupina (velmi těžká)
    11.05.1948-21.06.1948 Velitel : 316. bombardovací křídlo, velmi těžké
    22.01.1949-01.02.1949 Velitel : 32. smíšené křídlo
    21.03.1949-01.04.1949 Velitel : 32. smíšené křídlo
    27.02.1950-DD.09.1950 Velitel : 5. strategická průzkumná skupina
    27.02.1950-09.02.1951 Velitel : 5. strategická průzkumná skupina (těžká)
    10.02.1951-16.06.1952 Velitel : 5. strategická průzkumná skupina (těžká)
    10.02.1951-27.09.1953 Velitel : 5. strategické průzkumné křídlo, těžké
    25.04.1956-04.08.1956 Velitel : 100. bombardovací křídlo, střední
    23.02.1956-06.07.1959 Velitel : 817. letecká divize
    24.12.1947-07.06.1948 Commander : 22nd Bombardment Group (Very Heavy)
    11.05.1948-21.06.1948 Commander : 316th Bombardment Wing, Very Heavy
    22.01.1949-01.02.1949 Commander : 32nd Composite Wing
    21.03.1949-01.04.1949 Commander : 32nd Composite Wing
    27.02.1950-09.02.1951 Commander : 5th Strategic Reconnaissance Group (Heavy)
    27.02.1950-DD.09.1950 Commander : 5th Strategic Reconnaissance Group
    10.02.1951-16.06.1952 Commander : 5th Strategic Reconnaissance Group (Heavy)
    10.02.1951-27.09.1953 Commander : 5th Strategic Reconnaissance Wing, Heavy
    23.02.1956-06.07.1959 Commander : 817th Air Division
    25.04.1956-04.08.1956 Commander : 100th Bombardment Wing, Medium
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129625#436660Verze : 0
    MOD