Batbie, John J. Jr

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 400 příspěvků vloženo, 1138 editováno a 448 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Batbie, John J. Jr

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Batbie Batbie
    Jméno:
    Given Name:
    John J. Jr John J. Jr
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John J. Batbie Jr.
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129789#436987Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Batbie Batbie
    Jméno:
    Given Name:
    John J. Jr John J. Jr
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John J. Batbie Jr.
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.04.1988-13.07.1991 Velitel : 916. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká (přidružená)
    14.07.1991-01.02.1992 Velitel : 434. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
    01.02.1992-01.08.1992 Velitel : 434. křídlo pro doplňování paliva za letu
    01.08.1992-01.06.1994 Velitel : 434. křídlo
    10.04.1988-13.07.1991 Commander : 916th Air Refueling Group, Heavy (Associate)
    14.07.1991-01.02.1992 Commander : 434th Air Refueling Wing, Heavy
    01.02.1992-01.08.1992 Commander : 434th Air Refueling Wing
    01.08.1992-01.06.1994 Commander : 434th Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129789#436988Verze : 0
    MOD