Elder, William E.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 443 příspěvků vloženo, 1182 editováno a 435 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Elder, William E.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Elder Elder
    Jméno:
    Given Name:
    William E. William E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William E. Elder
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131219#439848Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Elder Elder
    Jméno:
    Given Name:
    William E. William E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    William E. Elder
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    29.05.1953-11.09.1953 Velitel : 8. stíhací bombardovací křídlo
    15.09.1953-18.03.1955 Velitel : 39. letecká divize (obranná)
    18.03.1955-09.08.1955 Velitel : 39. letecká divize
    30.06.1957-14.09.1958 Velitel : 58. letecká divize (obranná)
    DD.06.1960-20.06.1960 Velitel : 26. letecká divize (SAGE)
    01.06.1964-05.03.1966 Velitel : 25. letecká divize (SAGE)
    29.05.1953-11.09.1953 Commander : 8th Fighter-Bomber Wing
    15.09.1953-18.03.1955 Commander : 39th Air Division (Defense)
    18.03.1955-09.08.1955 Commander : 39th Air Division
    30.06.1957-14.09.1958 Commander : 58th Air Division (Defense)
    DD.06.1960-20.06.1960 Commander : 26th Air Division (SAGE)
    01.06.1964-05.03.1966 Commander : 25th Air Division (SAGE)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131219#439849Verze : 0
    MOD