Ferguson, Jack P.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 414 příspěvků vloženo, 1727 editováno a 437 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ferguson, Jack P.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ferguson Ferguson
    Jméno:
    Given Name:
    Jack P. Jack P.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jack P. Ferguson
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131353#440116Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ferguson Ferguson
    Jméno:
    Given Name:
    Jack P. Jack P.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jack P. Ferguson
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    30.08.1976-04.09.1977 Velitel : 908. taktická transportní skupina
    19.03.1979-01.05.1979 Velitel : 302. taktické transportní křídlo
    10.11.1980-04.06.1984 Velitel : 512. vojenské transportní křídlo (přidružené)
    01.04.1984-01.05.1986 Velitel : 439. taktické transportní křídlo
    01.05.1986-08.01.1990 Velitel : 514. vojenské transportní křídlo (přidružené)
    30.08.1976-04.09.1977 Commander : 908th Tactical Airlift Group
    19.03.1979-01.05.1979 Commander : 302nd Tactical Airlift Wing
    10.11.1980-04.06.1984 Commander : 512th Military Airlift Wing (Associate)
    01.04.1984-01.05.1986 Commander : 439th Tactical Airlift Wing
    01.05.1986-08.01.1990 Commander : 514th Military Airlift Wing (Associate)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131353#440117Verze : 0
    MOD