Fitzgerald, Shepler W.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 439 příspěvků vloženo, 1181 editováno a 422 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fitzgerald, Shepler W.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fitzgerald Fitzgerald
    Jméno:
    Given Name:
    Shepler W. Shepler W.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Shepler W. Fitzgerald
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131390#440190Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fitzgerald Fitzgerald
    Jméno:
    Given Name:
    Shepler W. Shepler W.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Shepler W. Fitzgerald
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    08.02.1919-26.03.1919 Velitel : Velitelství letecké služby 1. armády
    DD.09.1938-DD.12.1939 Velitel : 5. bombardovací skupina
    DD.12.1939-DD.11.1940 Velitel : 5. bombardovací skupina (střední)
    16.01.1941-06.02.1941 Velitel : 20. bombardovací křídlo
    20.11.1940-DD.08.1941 Velitel : 5. bombardovací skupina (těžká)
    16.06.1942-23.01.1943 Velitel : Velitelství sil Armády Spojených států ve Střední Africe
    05.06.1945-28.08.1945 Velitel : 493. bombardovací skupina (těžká)
    08.02.1919-26.03.1919 Commander : Air Service, First Army
    DD.09.1938-DD.12.1939 Commander : 5th Bombardment Group
    DD.12.1939-DD.11.1940 Commander : 5th Bombardment Group (Medium)
    20.11.1940-DD.08.1941 Commander : 5th Bombardment Group (Heavy)
    16.01.1941-06.02.1941 Commander : 20th Bombardment Wing
    16.06.1942-23.01.1943 Commander : United States Army Forces in Central Africa
    05.06.1945-28.08.1945 Commander : 493rd Bombardment Group (Heavy)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131390#440191Verze : 0
    MOD