French, Donald J.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 574 příspěvků vloženo, 2316 editováno a 496 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

French, Donald J.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    French French
    Jméno:
    Given Name:
    Donald J. Donald J.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Donald J. French
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131497#440404Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    French French
    Jméno:
    Given Name:
    Donald J. Donald J.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Donald J. French
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    12.06.1944-15.11.1945 Velitel : 437. skupina pro přepravu jednotek
    07.09.1946-01.03.1948 Velitel : 62. skupina pro přepravu jednotek
    29.02.1952-14.06.1952 Velitel : 60. skupina pro přepravu jednotek, střední
    14.01.1952-14.07.1952 Velitel : 433. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    14.07.1952-23.07.1954 Velitel : 317. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    12.06.1944-15.11.1945 Commander : 437th Troop Carrier Group
    07.09.1946-01.03.1948 Commander : 62nd Troop Carrier Group
    14.01.1952-14.07.1952 Commander : 433rd Troop Carrier Wing, Medium
    29.02.1952-14.06.1952 Commander : 60th Troop Carrier Group, Medium
    14.07.1952-23.07.1954 Commander : 317th Troop Carrier Wing, Medium
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131497#440405Verze : 0
    MOD