Gadd, Clayton T.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 573 příspěvků vloženo, 2315 editováno a 496 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gadd, Clayton T.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gadd Gadd
    Jméno:
    Given Name:
    Clayton T. Clayton T.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Clayton T. Gadd
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131528#440466Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gadd Gadd
    Jméno:
    Given Name:
    Clayton T. Clayton T.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Clayton T. Gadd
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    27.03.1988-24.09.1989 Velitel : 927. taktická transportní skupina
    08.12.1990-01.02.1992 Velitel : 446. vojenské transportní křídlo (přidružené)
    01.02.1992-15.11.1992 Velitel : 446. tranportní křídlo (přidružené)
    04.10.1992-01.10.1993 Velitel : 459. transportní křídlo
    01.10.1993-15.01.1995 Velitel : 459. křídlo pro doplňování paliva za letu
    27.03.1988-24.09.1989 Commander : 927th Tactical Airlift Group
    08.12.1990-01.02.1992 Commander : 446th Military Airlift Wing (Associate)
    01.02.1992-15.11.1992 Commander : 446th Airlift Wing (Associate)
    04.10.1992-01.10.1993 Commander : 459th Airlift Wing
    01.10.1993-15.01.1995 Commander : 459th Air Refueling Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131528#440467Verze : 0
    MOD