Ganey, Wiley D.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 513 příspěvků vloženo, 2139 editováno a 507 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ganey, Wiley D.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ganey Ganey
    Jméno:
    Given Name:
    Wiley Duncan Wiley Duncan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wiley Duncan Ganey
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.12.1907 Andalusia
    18.12.1907 Andalusia
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.07.1982 Los Angeles
    06.07.1982 Los Angeles
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 802. letecká divize commander of the 802nd Air Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.af.mil
    apps.westpointaog.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131553#559437Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ganey Ganey
    Jméno:
    Given Name:
    Wiley Duncan Wiley Duncan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wiley Duncan Ganey
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1930 Vojenská akademie Spojených států
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1935 Air Corps Technical School
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1930 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1936 Air Corps Technical School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.1953 generálmajor
    DD.MM.1953 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    14.03.1944-10.08.1945 Velitel : 498. bombardovací skupina, velmi těžká
    04.01.1950-17.02.1950 Velitel : 1. stíhací křídlo
    04.01.1950-05.07.1950 Velitel : 22. bombardovací křídlo, střední
    10.11.1950-10.02.1951 Velitel : 22. bombardovací křídlo, střední
    10.02.1951-01.03.1952 Velitel : 12. letecká divize
    25.11.1952-24.04.1954 Velitel : 802. letecká divize
    14.03.1944-10.08.1945 Commander : 498th Bombardment Group, Very Heavy
    04.01.1950-05.07.1950 Commander : 22nd Bombardment Wing, Medium
    04.01.1950-17.02.1950 Commander : 1st Fighter Wing
    10.11.1950-10.02.1951 Commander : 22nd Bombardment Wing, Medium
    10.02.1951-01.03.1952 Commander : 12th Air Division
    25.11.1952-24.04.1954 Commander : 802nd Air Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Záslužná legie komandér (2. třída)
    Legion of Merit Commander (2nd Class)
    Legion of Merit Commander (2nd Class)
    -


    DD.MM.RRRR
    Letecká medaile
    Air Medal
    Air Medal
    -


    DD.MM.RRRR
    Bronzová hvězda
    Bronze Star
    Bronze Star
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.af.mil
    apps.westpointaog.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131553#559438Verze : 0
    MOD