Gillis, Roderick E.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 365 příspěvků vloženo, 1128 editováno a 375 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gillis, Roderick E.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gillis Gillis
    Jméno:
    Given Name:
    Roderick E. Roderick E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Roderick E. Gillis
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131673#440756Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gillis Gillis
    Jméno:
    Given Name:
    Roderick E. Roderick E.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Roderick E. Gillis
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    11.07.2004-18.07.2004 Velitel : 2. bombardovací křídlo
    07.05.2004-31.08.2004 Velitel : 2. operační skupina
    10.06.2005-22.06.2005 Velitel : 2. bombardovací křídlo
    14.01.2005-16.08.2005 Velitel : 2. operační skupina
    15.01.2006-30.04.2006 Velitel : 2. operační skupina
    22.05.2006-02.06.2006 Velitel : 2. operační skupina
    07.05.2004-31.08.2004 Commander : 2nd Operations Group
    11.07.2004-18.07.2004 Commander : 2nd Bomb Wing
    14.01.2005-16.08.2005 Commander : 2nd Operations Group
    10.06.2005-22.06.2005 Commander : 2nd Bomb Wing
    15.01.2006-30.04.2006 Commander : 2nd Operations Group
    22.05.2006-02.06.2006 Commander : 2nd Operations Group
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131673#440757Verze : 0
    MOD