Hale, Willis H.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 365 příspěvků vloženo, 1128 editováno a 375 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hale, Willis H.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hale Hale
    Jméno:
    Given Name:
    Willis H. Willis H.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Willis H. Hale
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131872#441154Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hale Hale
    Jméno:
    Given Name:
    Willis H. Willis H.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Willis H. Hale
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    27.06.1927-02.07.1927 Velitel : 2. bombardovací skupina
    01.04.1924-06.07.1927 Velitel : 20. bombardovací peruť
    21.06.1934-01.04.1935 Velitel : 2. bombardovací skupina
    20.01.1942-29.01.1942 Velitel : 18. bombardovací křídlo
    17.07.1950-27.02.1951 Velitel : 1. letecká armáda
    01.04.1924-06.07.1927 Commander : 20th Bombardment Squadron
    27.06.1927-02.07.1927 Commander : 2nd Bombardment Group
    21.06.1934-01.04.1935 Commander : 2nd Bombardment Group
    20.01.1942-29.01.1942 Commander : 18th Bombardment Wing
    17.07.1950-27.02.1951 Commander : First Air Force
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/131872#441155Verze : 0
    MOD