Harsh, Forrest R.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1237 editováno a 415 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Harsh, Forrest R.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Harsh Harsh
    Jméno:
    Given Name:
    Forrest R. Forrest R.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Forrest R. Harsh
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132020#441450Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Harsh Harsh
    Jméno:
    Given Name:
    Forrest R. Forrest R.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Forrest R. Harsh
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.07.1955-01.11.1958 Velitel : 446. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    DD.02.1959-18.09.1961 Velitel : 435. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    18.09.1961-01.07.1963 Velitel : 435. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
    01.07.1963-11.12.1963 Velitel : 435. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    DD.07.1955-01.11.1958 Commander : 446th Troop Carrier Wing, Medium
    DD.02.1959-18.09.1961 Commander : 435th Troop Carrier Wing, Medium
    18.09.1961-01.07.1963 Commander : 435th Troop Carrier Wing, Heavy
    01.07.1963-11.12.1963 Commander : 435th Troop Carrier Wing, Medium
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132020#441451Verze : 0
    MOD