Henderson, Billy R.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 482 příspěvků vloženo, 986 editováno a 466 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Henderson, Billy R.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Henderson Henderson
    Jméno:
    Given Name:
    Billy R. Billy R.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Billy R. Henderson
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132121#441652Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Henderson Henderson
    Jméno:
    Given Name:
    Billy R. Billy R.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Billy R. Henderson
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    09.03.1973-01.10.1973 Velitel : 910. skupina pro speciální operace
    09.03.1973-14.08.1976 Velitel : 910. taktická stíhací skupina
    10.09.1976-27.09.1976 Velitel : 302. taktické transportní křídlo
    08.08.1977-11.04.1981 Velitel : 434. taktické stíhací křídlo
    26.04.1981-23.04.1988 Velitel : 315. vojenské transportní křídlo (přidružené)
    09.03.1973-01.10.1973 Commander : 910th Special Operations Group
    09.03.1973-14.08.1976 Commander : 910th Tactical Fighter Group
    10.09.1976-27.09.1976 Commander : 302nd Tactical Airlift Wing
    08.08.1977-11.04.1981 Commander : 434th Tactical Fighter Wing
    26.04.1981-23.04.1988 Commander : 315th Military Airlift Wing (Associate)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132121#441653Verze : 0
    MOD