Henebry, John P.

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 391 příspěvků vloženo, 1244 editováno a 425 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Henebry, John P.

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Henebry Henebry
    Jméno:
    Given Name:
    John P. John P.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John P. Henebry
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132134#441678Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Henebry Henebry
    Jméno:
    Given Name:
    John P. John P.
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John P. Henebry
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    07.11.1943-14.02.1944 Velitel : 3. bombardovací skupina (lehká)
    14.02.1944-27.06.1944 Velitel : 3. bombardovací skupina
    30.10.1944-28.12.1944 Velitel : 3. bombardovací skupina
    27.06.1949-26.01.1951 Velitel : 437. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    08.02.1951-26.02.1952 Velitel : 315. letecká divize (bojová přepravní)
    07.11.1943-14.02.1944 Commander : 3rd Bombardment Group (Light)
    14.02.1944-27.06.1944 Commander : 3rd Bombardment Group
    30.10.1944-28.12.1944 Commander : 3rd Bombardment Group
    27.06.1949-26.01.1951 Commander : 437th Troop Carrier Wing, Medium
    08.02.1951-26.02.1952 Commander : 315th Air Division (Combat Cargo) 
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/132134#441679Verze : 0
    MOD