Braun, Georg

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Braun, Georg

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Braun Braun
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Braun
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.10.1887 Oberrode
    27.10.1887 Oberrode
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.11.1941 Charkov
    14.11.1941 Kharkov
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 68. pěší divize Commander of the 68th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji Killed in Action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/136447#450472Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Braun Braun
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Braun
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1910 poručík
    25.02.1915 nadporučík
    20.05.1917 kapitán
    01.10.1930 major
    01.04.1934 podplukovník
    01.04.1936 plukovník
    01.12.1939 Generálmajor
    01.12.1941 Generálporučík (in memoriam)
    22.03.1910 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    20.05.1917 Hauptmann
    01.10.1930 Major
    01.04.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.12.1939 Major General
    01.12.1941 Lieutenant General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.08.1939-14.11.1941 Velitel : 68. pěší divize
    26.08.1939-14.11.1941 Commander : 68th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/136447#450473Verze : 0
    MOD