Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 524 příspěvků vloženo, 1280 editováno a 825 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Studnitz, Bogislav von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Studnitz von Studnitz
    Jméno:
    Given Name:
    Bogislav Bogislav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bogislav von Studnitz
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.09.1888 Buderose /
    12.09.1888 Buderose /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.01.1943 Larissa
    13.01.1943 Larissa
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 87. pěší divize Commander of the 87th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/ycFmL
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/136526#450647Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Studnitz von Studnitz
    Jméno:
    Given Name:
    Bogislav Bogislav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bogislav von Studnitz
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1908 poručík
    08.11.1914 nadporučík
    18.12.1915 kapitán
    01.01.1929 major
    01.04.1933 podplukovník
    01.04.1935 plukovník
    01.08.1938 Generálmajor


    01.08.1940 Generálporučík


    27.01.1908 Leutnant
    08.11.1914 Oberleutnant
    18.12.1915 Hauptmann
    01.01.1929 Major
    01.04.1933 Oberstleutnant
    01.04.1935 Oberst
    01.08.1938 Major General


    01.08.1940 Lieutenant General


    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    26.08.1939-17.02.1942 Velitel : 87. pěší divize
    01.03.1942-22.08.1942 Velitel : 87. pěší divize
    01.01.1943-13.01.1943 Velitel : Hlavní polní velitelství 395
    01.01.1943-21.01.1943 Velitel : Velitelství Soluň-Egejské moře
    20.07.1943-25.08.1943 Velitel : Velitelství Soluň-Egejské moře
    07.09.1943-13.01.1945 Velitel : Velitelství Soluň-Egejské moře

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    26.08.1939-17.02.1942 Commander : 87th Infantry Division
    01.03.1942-22.08.1942 Commander : 87th Infantry Division
    01.01.1943-13.01.1943 Commander : 395th High Field Command
    01.01.1943-21.01.1943 Commander : Command Thessaloniki-Aegean Sea
    20.07.1943-25.08.1943 Commander : Command Thessaloniki-Aegean Sea
    07.09.1943-13.01.1945 Commander : Command Thessaloniki-Aegean Sea

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/136526#450648Verze : 0
    MOD