Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1361 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

363. taktické stíhací křídlo [1981-1991]

363rd Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    363. taktické stíhací křídlo 363rd Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    363rd Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1981
    Předchůdce:
    Predecessor:
    363. taktické průzkumné křídlo 363rd Tactical Reconnaissance Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    363. stíhací křídlo 363rd Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1981-01.10.1991 9. letecká armáda
    01.10.1981-01.10.1991 Ninth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1981-01.10.1991 Sumter, Shaw AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1981-15.01.1982 Powell, Cecil W. (Colonel)
    15.01.1982-18.06.1984 Carr, Richard E. (Colonel)
    18.06.1984-06.06.1986 Lotzbire, Bruce J. (Colonel)
    06.06.1986-24.11.1986 Lanning, Russell M. (Colonel)
    24.11.1986-19.09.1988 Callaway, Jay C. Jr (Colonel)
    19.09.1988-16.10.1990 Eberhart, Ralph E. (Colonel)
    16.10.1990-01.10.1991 Huot, Raymond P. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137657#451801Verze : 1
    MOD