Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 393 příspěvků vloženo, 1621 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

379. operační skupina [1991-1992]

379th Operations Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    379. operační skupina 379th Operations Group
    Originální název:
    Original Name:
    379th Operations Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    29.08.1991
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1992
    Nástupce:
    Successor:
    379. expediční operační skupina 379th Expeditionary Operations Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.09.1991-31.12.1992 ?
    01.09.1991-31.12.1992 379th Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    01.09.1991-31.12.1992 Oscoda, Wurtsmith AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.09.1991-07.08.1992 Smith, Hugh E. (Colonel)
    07.08.1992-31.12.1992 McConnel, Michael G. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137702#451846Verze : 0
    MOD