Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1713 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

403. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1953]

403rd Troop Carrier Group, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    403. skupina pro přepravu jednotek, střední 403rd Troop Carrier Group, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    403rd Troop Carrier Group, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    10.05.1949
    Předchůdce:
    Predecessor:
    403. skupina pro přepravu jednotek 403rd Troop Carrier Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1953
    Nástupce:
    Successor:
    403. skupina pro přepravu jednotek, střední 403rd Troop Carrier Group, Medium
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.06.1949-01.01.1953 403. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    27.06.1949-01.01.1953 403rd Troop Carrier Wing, Medium
    Dislokace:
    Deployed:
    27.06.1949-29.03.1952 Portland, Portland Air Force Base
    14.04.1952-01.01.1953 Ashiya, Ashiya Air Base

    Velitel:
    Commander:
    27.06.1949-31.03.1951 ?, ? ( ? )
    01.04.1951-25.07.1951 Asbury, Robert B. (Lieutenant Colonel)
    25.07.1951-22.04.1952 Althaus, Henry C. (Lieutenant Colonel)
    22.04.1952-DD.08.1952 Forsythe, Wallace C. (Major)
    DD.08.1952-01.01.1953 Burton, Ernest W. (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137738#451882Verze : 0
    MOD