Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

412. operační skupina [1993- ]

412th Operations Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    412. operační skupina 412th Operations Group
    Originální název:
    Original Name:
    412th Operations Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.08.1993
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1993-DD.MM.RRRR 412. zkušební křídlo
    01.10.1993-DD.MM.RRRR 412th Test Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1993-01.02.1994 Henrich, Stephen G. (Colonel)
    01.02.1994-17.10.1994 Bisbee, Charles R. III (Colonel)
    17.10.1994-27.10.1995 Deehan, Paul G. (Colonel)
    27.10.1995-02.07.1997 Tomeny, Terry E. (Colonel)
    02.07.1997-17.05.1999 Martin, Glyn D. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/137770#451914Verze : 1
    MOD